Komentarze 2

sesja inna niż wszystkie

przyszła moda na sesje ślubne. potem ciążowe. następnie sesje noworodkowe i sesje dziecięce. gdzieniegdzie w czeluściach internetu natykałam się na reportaże z porodówek (skądinąd muszę przyznać,że naprawdę bardzo estetyczne i piękne). a dziś odkryłam breastfeeding photography – profesjonalna sesja zdjęciowa uwieczniająca wyjątkowe, intymne chwilę między matką a dzieckiem. fajne?

zdjęcia autorstwa Jade Bell, która stworzyła A Beautiful Body Project- inicjatywę, która ma za zadanie zmienić lansowany przez media wizerunek kobiety idealnej. modelki Bell nie są boginiami o wymiarach 90-60-90. wręcz przeciwnie. ich ciała są poorane rozstępami. nierzadko mają cellulit. ale są prawdziwe. i to czyni je wyjątkowymi.
poniżej zdjęcie autorstwa hiszpańskiego fotografa Javiera Mantrana. natknęłam się na nie tu.
z tego samego bloga pochodzą zdjęcia wykonane przez Sweetness and Light Photography


przykłady można by mnożyć. jak chociażby tu i tu. nie znalazłam żadnej polskiej strony z takim portfolio. ale zawsze można poprosić o kilka ujęć podczas sesji noworodkowej!

Reklamy

2 Comments

  1. Cudne… moment przyssania się naszego Ssaka jest momentem mocno metafizycznym. Taka inna rzeczywistość. Chwila wytchnienia. Myśli fruwają daleko, poza przyziemnymi sprawami. Ssawka dostaje szczęśliwe mleko. Sama na wiosnę zadbam o sesję z naszych momentów ssania 🙂 Pozdrawiamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s